Bluetone Angel v dalších čtyřech městech


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Další čtyři města jsou pokryta službou Angel Českých Radiokomunikací: Liberec, Pardubice, Olomouc a České Budějovice.


V Pardubicích je vysílač umístěn na střeše telekomunikační budovy TKB na Masarykově náměstí, takže signál pokrývá nejen celé Pardubice, ale také široké okolí, například Heřmanův Městec, Přelouč, částečně Chrudim a téměř polovinu Hradce Králové.


V Liberci je vysílač umístěn na Ještědu, takže pokrývá nejen téměř celý Liberec, ale také například Tanvald.


V Olomouci je vysílač umístěn přímo ve městě na výškové budově Tesco v Jeremenkově ulici, takže signál pokrývá asi dvě třetiny města, ale také obce severozápadně o Olomouce – například Litovel, Uničov nebo Bohuňovice.


V Českých Budějovicích je vysílač umístěn na budově ČRa na Pražské ulici, takže signál pokrývá nejen velkou část Českých Budějovic, ale také další obce ve směru na Český Krumlov.


Angel je zajímavá služba – především proto, že nepotřebuje přímou viditelnost, takže ji lze v pokryté oblasti instalovat prakticky vždy. Navíc ji ČRa nabízejí za velmi solidní ceny a tak jedinou vadou na kráse je v současné době akutní nedostatek modemů pro připojení do služby. Měsíční ceny začínají u patnácti stovek bez DPH, přehled cen je kupříkladu zde.

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.