blog2mobile: další moblog na obzoru, Atari Retro a další Series 60 software


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Na internetu jsem narazil na další moblogovací server, tedy nabídku publikování weblogu pomocí mobilního telefonu. V tomto případě se nepublikuje pomocí MMS zpráv, ale využitím WAP a dokonce i i-mode. Služba se jmenuje blog2mobile, software pro ni vyrábí firma Wokup.


Atari Retro je balíček klasických her z počítače Atari 2600 (ona to byla spíš herní konzole, dokonce jsem ji měl!) A tento balíček je nyní k dispozici jak na Series60 telefony, tak pro Palmy a PocketPC. Ku koupi za třicet babek zde.


Další vychytávky k Series60 telefonům: mStreamer za 10 USD nabízí živý streaming videa z Series60 telefonu na jiný telefon nebo počítač (zde Handango). Program Task Switcher je i pro ostatní Symbian zařízení (tedy i třeba UIQ) a slouží, jak název napovídá, k přepínání úloh. Nebo k jejich uzavíráni, což často jinak nejde. Task Switcher je užitečný a navíc zdarma. FExplorer je další užitečná utilita (zde), takový Norton Commander pro Symbian zařízení se Series 60.

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.