bleskovka – chcete se na něco zeptat ČTc?


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


za 15 minut vyrážím na tiskovku Telecomu o nových tarifech – chcete se jich na něco zeptat?

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.

7 komentářů

  • Mozna kdy tu firmu rozpusti 😉 sam nepouzivam sluzeb teto "spolecnosti" mnoho a mnoho let a doufam ze uz ani nebudu muset… nakonec spanelsky "naturel" jsem uz zazil v drivejsim zamestnani 🙂 stacilo k tomu, abych byl skepticky k jakemukoliv dalsimu vyvoji… a nakonec "draty" jsou davno prekonane. V te souvislosti nemate nekdo zpravy jak je to u TMobile se "CDMA"? Nejake terminy info apod.

  • [1] Kde se furt bere ta nesmyslna teze, ze draty jsou prekonane? Cim? Par bezdraty?

  • Dráty jsou dráty i když Jára Cimmrman říkal zkus to bez drátů mylí Marconi

  • [2] a neni to spis obrace, ze lidi lpi na dratech? Kdyz uz jsou jednou natazene, tak se musi vyuzit, to preci musi byt levnejsi?

  • [3] ty vole "mylí" 😉
    [4] Dráty prostě vždy musí být výhodnější (počítám-li mezi dráty i vlákna) – budou vždy nabízet řádově větší kapacitu a mají řádově větší životnost při řádově větší spolehlivost. Bezdráty jsou skvělé pro mobilní službu. Je tak tomu všude na světě vyjma banánové republiky a věřím že do konce roku 2006 tomu tak bude i u nás.

  • [5] ja bych rekl, ze metalika je mrtva. Mozna se do domacnosti vrati optika. Ale metalika s toudle cenovou politikou nema sanci.

  • Lidi, proboha, oddělujte od sebe technologii a cenovou politiku. Metalika není mrtvá, může být mrtvá leda tak "metalika made by ČTc". Je to jako prohlásit kvůli bankrotu Roveru, že auta jsou mrtvá.