Bill Gates v Ženevě – fotky. Ženevské setkání českých blogerů.


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Z přednášky o WiLAN jsem utekl, ten chlápek z Tachyonu byl neuvěřitelně nudný a navíc mi moc nefungovalo WiFi, nedalo se na tom moc pracovat a tak jsem prchl do press centra na kabelový ethernet. Jak by to WiFi fungovat mohlo, když Nokia D211 hlásí full load na připojeném APčku – SwissCom s tím má asi problémy.


Než zapíšu, o čem Bill Gates mluvil, můžete se podívat na pár fotek, co jsem pořídil. Je to řečník k pohledání… Bohužel jsem si nepoznamenal jméno toho hocha z Vodafone (má to být šéf Vodafone Services), se kterým tam Bill Gates ohlašoval alianci, takže tento host pro nás bude anonymní.


Petr Olmer (aka Chinin) nás pozval na bloggerské soirée genevoise, takže uspořádáme setkání českých bloggerů nacházejících se v Ženevě. To má Fyzik za to, že se vymlouvá na svého šéfa, kvůli němuž musí někde v Cernu makat 🙂 Navíc Chinin poradil, kam máme jet na oběd (Carrefour, prý tam někdo dělá hotovky, foťák beru s sebou :), takže asi ani neumřeme hlady… ještě že novináři mají cesty MHD v Ženevě zadarmo…

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.