Marigold.cz » Bill Gates v Ženevě – fotky. Ženevské setkání českých blogerů.
    Kancelářská krysa běhá         LED svítilny         FotonMag.cz         Chronomag.cz         Energomonitor.cz    

Chcete dostávat emailem kompletní text nového článku z Marigolda, hned jak vyjde? Přihlašte se zde (žádný spam!):

Jméno
Email *

Z přednášky o WiLAN jsem utekl, ten chlápek z Tachyonu byl neuvěřitelně nudný a navíc mi moc nefungovalo WiFi, nedalo se na tom moc pracovat a tak jsem prchl do press centra na kabelový ethernet. Jak by to WiFi fungovat mohlo, když Nokia D211 hlásí full load na připojeném APčku – SwissCom s tím má asi problémy.


Než zapíšu, o čem Bill Gates mluvil, můžete se podívat na pár fotek, co jsem pořídil. Je to řečník k pohledání… Bohužel jsem si nepoznamenal jméno toho hocha z Vodafone (má to být šéf Vodafone Services), se kterým tam Bill Gates ohlašoval alianci, takže tento host pro nás bude anonymní.


Petr Olmer (aka Chinin) nás pozval na bloggerské soirée genevoise, takže uspořádáme setkání českých bloggerů nacházejících se v Ženevě. To má Fyzik za to, že se vymlouvá na svého šéfa, kvůli němuž musí někde v Cernu makat 🙂 Navíc Chinin poradil, kam máme jet na oběd (Carrefour, prý tam někdo dělá hotovky, foťák beru s sebou :), takže asi ani neumřeme hlady… ještě že novináři mají cesty MHD v Ženevě zadarmo…

Chcete přispěv na provoz Marigolda?
Můžete přes systém PayPal (tlačítko Donate níže).

Patrick Zandl @ 12:07 - Líbil se článek?

Zatím bez komentáře

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (zatím nehodnoceno)
Loading...


Žádné komentáře »

Přidejte komentář