Bezdratovepripojeni.cz – WiFi sítě k výběru po celé ČR

Patrick Zandl · 23. únor 2005 Opravit 📃

Došla mi tisková zpráva na službu, která se mi docela líbí a ze které nebude mít asi pár telco firem radost. Co se mi na tom líbí a zdá zajímavé? Že to vypadá, jako by šlo prakticky o jednu celorepublikovou síť. Jestli to opravdu bude fungovat tak, že si to přes tento web objednáte a oni to s lokálním poskytovatelem vyřídí, bude to vážně docela zajímavé a nebezpečné pro běžné ISP, protože hodně lidí ti malí provozovatelé matou a nedůvěřují jím. Jenže takový web s celorepublikovým pokrytím, to je něco trochu jiného :)

Následuje tisková zpráva:

S cílem stát se nejaktuálnějším katalogem poskytovatelů bezdrátového připojení v ČR startuje nová služba společnosti InWiFi, s.r.o. - webové stránky www.BezdratovePripojeni.cz.

"Nebyli jsme spokojeni s kvalitou současných katalogů", říká Michal Klečka, jednatel společnosti, "a tak přicházíme s obdobnou službou, založenou nikoliv na rozsáhlosti databáze, nýbrž na aktuálnosti dat, individuální komunikací s potenciálním zákazníkem a finanční podpoře od společnosti, která se v tomto oboru již úspěšně prosadila. Rádi bychom tímto podpořili naši dlouhodobou snahu o rozvoj bezdrátových sítí v ČR."

BezdratovePripojeni.cz, to není jen aktuální katalog poskytovatelů rychlého a levného bezdrátového připojení v ČR, podrobných návodů a informací o Wi-Fi, ale do konce února také možnost výhry věcných cen pro zákazníky a slev na nákup produktů pro poskytovatele Wi-Fi.

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook