Marigold.cz » Asus představuje Wi-Fi@Home. Microsoft nabídne 802.11g produkty
    Kancelářská krysa běhá         LED svítilny         FotonMag.cz         Chronomag.cz         Energomonitor.cz    

Chcete dostávat emailem kompletní text nového článku z Marigolda, hned jak vyjde? Přihlašte se zde (žádný spam!):

Jméno
Email *

Společnost ASUSTeK Computer Inc. představila novou platformu pro budování domácích bezdrátových sítí WLAN. Projekt pod značkou ASUSu nese označení Wi-Fi@HOME a sestává ze tří částí: základní desky od stejnojmenné značky s Wi-Fi slotem, kartou WiFi-b WLAN a přístupovým bodem Software AP. Zdroj a podrobnosti: Živě.


Microsoft má se svými hardware produkty zpravidla značný úspěch a jízlivci tvrdí, že kdyby zůstal u výroby klávesnic, lépe by se všem psalo. Microsoft chystá svůl další postup na bezdrátovém poli, když se chystá nabídnout WiFi produkty splňující normu 802.11g. Půjde o zařízení MN-700 (bezdrátový směřovač), MN-720 jako PCMCIA karta, MN-730 coby PCI adaptér a MN-820 coby notebookový kit slučující výrobky MN-700 a MN-720. Kromě toho chystá nabídnout také MN-740 coby bezdrátový adaptér pro X-Box, čímž asi neudělá radost Linksysu a jeho WGA54G hernímu adaptéru. Čipovou sadu dodá Broadcom a výroby se ujme továrna Accton na Taiwanu. Zdroj: SmallNetBuilder.


PS: Jak se tyto informace dostaly na světlo světa? Microsoft musel výrobek nechat schválit u FCC a jeho databáze je online, takže si to v ní lidé z SNB našli…

Chcete přispěv na provoz Marigolda?
Můžete přes systém PayPal (tlačítko Donate níže).

Patrick Zandl @ 8:56 - Líbil se článek?

Zatím bez komentáře

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (hlasováno , průměr: 1,00)
Loading...


Žádné komentáře »

Přidejte komentář