Applacká cesta k mobilům je už i jako ebook

Moje poslední vydaná kniha Apple: cesta k mobilům je už dostupná i jako ebook ve formátech ePub, Mobi a PDF, tedy jak pro iPad/iPhone a jiné tablety, tak pro Kindle a čtečky. DRM není přítomno, takže není snad problém použít to na všem. A v záloze je samozřejmě papírové vydání.

Ekniha je dostupná na Palmknihách i na KosmasueReading. Na iBookstore se objeví časem, Apple to dlouho trvá a v tomhle případě se rozhodně nepřetrhne…

Takže si ji užijte a pište své dojmy… 🙂

 

Přihlásit k odběru Patrickova newsletteru

9 komentářů

 • Moc pěkné čtení. Koupena odpoledne s kosmasu. Zbývá pár stránek, ale dneska už to asi nedám.
  Každopádně výborně shrnut mobilní trh a nejenom Apple. Vřele doporučuji.

 • A bude i audiokniha?

 • Super, bohuzel objednavam ze zahranici a chtel jsem pouzit paypal (na zahr. kreditce me nemilosrdne charguji za platby cizi menou) – kosmas me prekvapil peknym UI ale bohuzel Paypal nepoporuje. Palmknihy jsem opustil hned kdyz mi oznamily ze pro dokonceni nakupu se musim registrovat.

  Doufam ze to nechapete jako zbytecne buzerovani – jen jsem chtel upozornit jak malo staci k tomu aby si clovek knizku nekoupil i kdyz puvodne chtel 🙂

 • Koupeno na Palmknihy, vysoke mnozstvi chybek zpusobenych asi konverzi z PDF me dost se*e (chybejici/prebyvajici mezery). Knizka se cte dobre.

 • @Tomas – Tiez som sa vzdal kupy ked som preklikal vsetky 3 weby a zhodnotil narocnost nakupu 🙂

 • skoda, ze neni e-kniha dostupna zdarma pro majitele papirove verze. hodilo by se mi to na ipadu, ale ze by se mi za to chtelo platit 2x..

 • Zajimava knizka, dobre se cte.
  Ale co se tyce eBook verze, ta je naprosto tristni (četl jsem MOBI na Kindle 3). Jestli takle vypada budoucnost ceskych eknih, tak bych skoro byl pro to, aby zadne nebyly. Priste prevod dejte na starost nejakym piratum na ebook forech, ti by si to v takovem stavu vydat nedovolili. Sorry.

 • Musím bezezbytku souhlasit s předchozím komentářem. Knihu jsem koupil přes E-reading – vše proběhlo pohodlně a bez problémů. Když jsem ale chtěl stáhnout Kindle verzi, začala se jaksi „vytvářet“ – snad server na požádání konvertuje PDFko? Tak jsem radši stáhnul epub verzi a zkonvertoval si ji do mobi přes Calibre sám. Kvalita je ovšem bídná – sem tam jsou špatně mezery – chybí, přebývají… ale hlavně není žádný systém v nadpisech a podnadpisech, takže člověk za chvíli ztatí přehled, jestli začíná číst novou kapitolu nebo jen podkapitolu atd… V jedné části knihy pak např. díky tomu není zřejmé, co je ještě citace dobového článku k představení iPhonu a co už zase současný text. Na na tomto místě mi také přišlo, jako by několik odstavců (o závěru Jobsovy keynote k prvnímu iPh) přeskočilo o něco dál v knize než mají být – tato pasáž je prostě celá poněkud zmatečná.

  Takže shrnuto – kvalita e-booku otřesná, ale jinak velmi zajímavé čtení, díky za něj.