Marigold.cz » A budeme se hádat s CZFree.Netem… :)
    Kancelářská krysa běhá         LED svítilny         FotonMag.cz         Chronomag.cz         Energomonitor.cz    

Chcete dostávat emailem kompletní text nového článku z Marigolda, hned jak vyjde? Přihlašte se zde (žádný spam!):

Jméno
Email *

Jak se dalo očekávat, článek věnovaný CzFree.netu přinesl hromadu reakcí. Některé jsou v diskusi přímo pod článkem, další diskuse běží přímo na stránkách CzFree. V této diskusi stojí za to pročíst si příspěvek od Deu, duchovního (i jiného otce) CzFree. Diskusi u nás najdete zde.


A budeme se hádat. Deu totiž soudí, že pravidla provozu CzFree existují, ovšem jsou dostupná jen těm, kdož jsou zapojení. To je trochu hovadina, protože přeci nemůžete souhlasit s podmínkami natož vědět, že se podle nich připojíte a budete dále postupovat, když s nimi dopředu nejste seznámeni. Prostě trhlina v logice – že takové věci jsou na interním foru czfree, do kterého se z jiné sítě nedostanete, je blbost. Interně se mají diskutovat změny, finální podoba ale musí být veřejně jednoduchá. Nemám nic proti decentralizaci, hlasování, vládě lidu a podobným kravinám, ale někde musí být vše jasně deklarováno, jinak je to chaos, případě xchaos…


Nu, zbytek připomínek a věcí ohledně CzFree sesbírám a sumarizuji do nějakého dalšího článku, našlo se pár zajímavých věcí a ohlasů.

Chcete přispěv na provoz Marigolda?
Můžete přes systém PayPal (tlačítko Donate níže).

Patrick Zandl @ 15:23 - Líbil se článek?

Zatím bez komentáře

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (zatím nehodnoceno)
Loading...


Žádné komentáře »

Přidejte komentář