3GSM World Congress 2004 – akreditace dorazila

Patrick Zandl · 5. leden 2004

Nevím proč, ale pořád trpím pocitem, že mne na nějaký veletrh neakreditují. Paradoxně s tím bývaly problémy spíše dříve, dnes (když už nejsem fakticky novinář) mi naopak akreditace vyřizují velmi rychle a bez problémů, ani nechtějí vidět novinářský průkaz, což je dobře, neb žádný nemám. Prostě se spokojují s tím, že na takové akce jezdím už téměř deset let.

A tak jsem akreditovaný na 3GSM World Congress v Cannes pořádaný 23.-26. února 2004, dneska přišel email, že není problém. Nějaké to zpravodajství by se mělo objevit na Mobilu a samozřejmě wlan delikatestky i tady - nicméně pokud chcete nějaké materiály pro své noviny, napište, domluvíme se (Cannes je drahá sranda, mnoho redakcí tam nepojede, troufnu si soudit, že s Honzou budeme sami). Jsem už pozvaný na presentaci 3,5G sítě, na to jsem opravdu zvědav :)

Mimochodem, pokud někdo chcete jet také, ještě by se našlo jedno místečko v autě (doprava letadlem je do Francie a najma do Cannes tragická), takže zájemci dejte vědět. Web kongresu najdete zde. Joj, také jsem si všiml, že jsem zatím první český akreditovaný novinář, Honzo, vyřiď si to :)

Chcete tyto články emailem?

Twitter, Facebook