PR změny v Telecomu a Oskaru

K několika personálním zajímavým změnám došlo v poslední době u Oskara a Českého Telecomu a dokonce vzájemně. Bývalý tiskový mluvčí Českého Telecomu Vladan Crha přešel do Oskara, kde působí od minulého pondělí v PRD týmu, tedy v tiskovém oddělení. V pátek nám dovolilo pár lidí z Oskara otestovat jeho pohotovost a prospěl na výbornou 🙂 (aby mu to nebylo líto, vzápětí jsme otestovali pohotovost PŠ a také prospěl 🙂 )

V Českém Telecomu dochází k výměně stráží. Karel Taschner přechází na pozici ředitele komunikačních projektů. Na jeho post (oficiálně pojmenovaný ředitel vnitřních a vnějších vztahů) přechází Pavla Činátlová, která tuhle pozici zastávala do Taschnerova nástupu. Já to považuji za velmi nešťastnou změnu, s Pavlou Činátlovou jsem již měl vzdáleně tu čest a budiž mi dovolen osobní názor, považuji ji za naprostou krávu. Na druhou stranu pořád lépe takto, než kdyby se přesunula do Eurotelu, jak se také jednou zvažovalo. Vypadá to, že mediální terorismus Českého Telecomu bude pokračovat, právě P. Činátlová jej ráda praktikuje.

Přihlásit k odběru Patrickova newsletteru

7 komentářů

  • Snad jen drobnost, Karel nebyl tiskovým mluvčím, ale výkoným ředitel pro vnitřní a vnější komunikaci 🙂

  • [1] ano, je to o odstavec níže. I když nerozumím rozdílu, dal jsem to tam, neb někteří jsou na to hákliví 🙂

  • S hodnocením Pavly Činátlová musím bohužel souhlasit.

  • Pracuje tam i někdo na nižší pozici, nebou jsou všichni ředitelé něčeho?

  • [2] ředitel komunikace šéfuje tiskovému mluvčímu. Karel nikdy za Telecom nemluil, nebyl TM 🙂 mluvil Vlasta 😀

  • Měl jsem za to, že Crha měl odchodem od Telecomu na rok distanc. Aspoň to uvedl v nějakém rozhovoru. Přeloženo do češtiny: nebude rok škodit telekomunikačnímu trhu c ČR

  • No nevim co čekáme, když je v "PRD" týmu :))))))