Marigold.cz » Knihy ke stažení
    FotonMag.cz         Chronomag.cz         Energomonitor.cz    

Moje kniha Husákův děda

Podrobnější informace o mojí povídkové knize Husákův děda najdete zde.

Knihy ke stažení

8.3.2005

Napsal jsem pár knih, které jsou už dávno vydané nebo do vydání ještě dlouho mají. Zde jsou ke stažení ty, které jsem zdigitalizoval.

Koncernová pětiletka

Novinka roku 2011 vydaná výhradně jako elektronická kniha. Můžete si ji zakoupit za 79 Kč na Palmknihách, nebo na SmashWords za 4,5 USD ve formátech pro řadu čteček. Jsou tam ukázky, recenze čtenářů, takže žádný zajíc v pytli. A já bych to shrnul: manažerská lovestory pro pány (z velkého mediálního světa) i dámy (to ta lovestory)…

Flotila Země

Sci-fi: Válka. Odkudsi z vesmíru se vynoří mimozemšťané a letí sežehnout Zemi svým smrdutým dechem. A na druhé straně existuje Flotila Země, která se jim postaví. Kniha vlastně není o ničem jiném, než o jedné jediné bitvě a spoustě umírání. Nenajdete tu časoprostorové paradoxy, frankensteinská monstra – jen techniku, o které byste věřili, že je lidstvu skoro na dosah ruky.
Ve Flotile se spojuje úsilí tisíců známých i neznámých lidí, Flotila nesleduje jednu jedinou osobu, ale přeskakuje z osoby na osobu a klouže po těchto osobách kupředu v čase, protože dějiny netvoří jednotlivci, ale celé lidstvo.

– řada digitálních formátů na SmashWords zdarma. Verze pro iPhone/iPad, Kindle, Sony Reader a další čtečky. Tištěná kniha zde.

Marigoldí léta

Kniha coby sbírka článků z Marigolda, které stojí za pozornost i po letech. V mnoha formátech pro čtečky na Palmknihy.cz a zde na SmashWords.

Flattr this!

Chcete přispěv na provoz Marigolda?
Můžete přes systém Flattr (umí i opakující platby - tlačítko výše) nebo PayPalem (tlačítko Donate níže).

Patrick Zandl @ 8:40 - Líbil se článek?

Počet komentářů: 2

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (zatím nehodnoceno)
Loading...


2 Comments »

  1. Ahoj včera som začal na iPade čítať Flotila Zem. Celkom fajn čítanie

    Comment by Branislav Rác — 2.12.2011 @ 12:12

  2. U Flotily Země jsem se bavila, Koncernová pětiletka mě dostala, a vůbec nevadilo, že jsem původně čekala spíš sci-fi.
    A Pane Zandle, četla jsem pár Vašich článků o internetu a autorských právech a opravdu mě hodně zaujaly. S některými názory a tvrzeními by se dalo polemizovat, ale v principu máte pravdu.

    Comment by Dáša — 2.4.2012 @ 10:04

RSS (komentáře k příspěvku)

Napsat komentář