Je tu někdo, kdo rozumí WordPressu?


REKLAMA:

Podcast Povídání o Apple, Tesla, Muskovi a cestách mezi BTC a EU na Mars

To je Patrickův týdenní podcast. Poslechněte si, jak se věci opravdu mají ve světě techniky. Ty důležité a podstatné, které vybral někdo, kdo tomu rozumí, ne generátor zpráv.
Rozcestník k podcastu i web verzi najdete zde.


 


Mám dva drobné problémy s WordPressem a ne a ne přijít na to, jak se přes ně dostat.

Věc první, kterou jsem chtěl a potřeboval – potřebuji pod články vypisovat nejnovější články z celého serveru. Nejsa dobrý programátor, nepodařilo se mi upravit příklad z dokumentace WordPressu, aby fungoval. On tam totiž ještě počítá s tím, že selektruje jen články z té samé kategorie a protože na kýženém serveru ještě nedošlo ke konverzi článků do WordPressu, ani nevidím, zda to vůbec funguje. A navíc bych to opravdu chtěl tak, aby byly pod článkem odkazy na dalších X článků z celého serveru.

Druhá věc, která mne zlobí, je propojení s phpBB, jež používám pro diskusní fórum. Plugin, který to měl obstarat a vypsat posledních X příspěvků do diskuse, hlásí chyby. Jak se ukázalo, nějaká pole jsou v databázi phpBB pojmenována jinak, než plugin očekával, jenže když jsem to opravil, už to neházelo chybu, ale nic nevypsalo. Nemáte to někdo odzkoušené? Netušíte, co s tím?

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.

7 komentářů