Už jste vyzkoušeli Patrickův Podcast?

Recenze a zkušenosti se službami

Velmi často na internetu zkouším či používám služby, které stojí reálné peníze. Někdy jsem spokojen, jindy nespokojen a co mě mrzí je, že dopředu se nedá zjistit, jak to dopadne, protože nemohu najít zkušenosti s dannou službou, které by mi pomohly v orientaci. Rozhodl jsem se tedy své zkušenosti ve zkratce popisovat na této stránce. Vždy píšu jen o službě, kterou jsem použil a ve zkratce popisuji svou positivní i negativní zkušenost (tedy tu, která nastala). Samozřejmě v případě kladné i záporné reference může jít o náhodu, prostě jsem službu použil a takto dopadla, víc v tom není.

Abax.cz – servisní centrum počítačů

Příjemné je, že notebook si umí vyzdvihnout vlastním svozem a na webu je vcelku přehledně vidět, co se děje se servisovaným počítačem. Mají široký záběr značek, ale dělají dost zakázek, což může mít vliv na rychlost. Oprava zdroje v notebooku a vyčištění trvalo s dopravou patnáct dní, stálo 2500 Kč, což jsem považoval za mírně dražší (1400 Kč práce), ale v mezích, které jsem považoval za rozumné. Hodnotím kladně, pokud potřebujete odvoz počítače. Web.

Europe Easy Energy – alternativní dodavatel energií

Alternativní operátor pro dodávku levnější elektřiny a plynu. Byla to má první změna dodavatele, takže jsem se trochu bál, jak to dopadne, ale všechno bez potíží. Mají web, kde se přihlásíte a vidíte vcelku přehledně, co se děje, jen přijaté platby jim tam haprovaly a nenačítaly se mnou poslané peníze, tak to zřejmě vyhodili. Až na tenhle lapsus je s nimi vše v pořádku, ani neotravují se zbytečnou komunikací a letáčky. Prostě dodávají plyn, elektřinu, faktury, já platím a vše funguje. Hodnotím kladně. Web.

EspressoServis.cz – servis kávovarů

Dával jsem k nim servisovat kávovar Gaggia Classic, jedni z mála servisují Gaggia. Jenže už je to čtvrtý týden, co jsem k nim kávovar dal a nikdo se neozval, ačkoliv se ten samý týden měli ozvat s odhadem ceny. A když jsem jim volal, tak říkali, že se ozvou, že je toho na ně moc. Takže kávovar pořád nemám, zatím nejsem vůbec nadšený. Web.

Žufánek.cz – výběrové lihoviny

Lihovar s vlastní produkcí alkoholu a eshopem. Mají tu věci, co já rád (Absinth třeba) z vlastní moc dobré produkce, expedice a dodávka zboží na úrovni. Dodávají i do kamenných obchodů, kde je můžete vyzkoušet, zda vám taky budou chutnat. Rozhodně doporučuji. Web.

Odebírejte Patrickův Newsletter

Technologie v souvislostech. Týdenní komentář, který jde za pěnu dní.

Invalid email address
Slibuji, žádný spam. Co sám nerad, nečiním jiným.

Přihlásit k odběru Patrickova newsletteru